Duben 2008

Můj deník Andrea 8.část

30. dubna 2008 v 12:58 | Verxiska |  Můj deník
30.dubna 2008
Ahojky Andreo!
Jsem ted zase infošce jako vždy:DMám se fajn a co ty?Ted zrovna poslouchám na www.youtube.com Rihannu-Cry tu písničku ted upe žeru!No dneska jsme psali z přírodkyNo děs doufám že dostanu 2 protože já mám samé 1 z toho předmětu.Jinak zítra je volno a první máj takže jako vždy uschnu:DTak jo papa a zas někdy

Trapas Reneé Zelweger

27. dubna 2008 v 20:06 | Verxiska |  Trapasy celebrit
Nejtrapnější zážitek ze školy?
V úplně první dne ve škole vyvolávala učitelka každého jmenovitě. Moje jméno bylo až úplně na konci - že existuje nějaká abeceda, o tom jsem neměla ani páru a měla jsme děsnej strach, že tam ani nepatřím.
Jaký byl tvůj nejtrapnější zážitek ve volném čase?
Když mi bylo asi 10, vyrazila jsem se svým dědou na výlet. Zaparkoval u benzínové pumpy, že skočí něco koupit, a já měla chvilku počkat v autě. Jenže já si přelezla do sedadla pro řidiče - a přitom jsem vyřadila ručná brzdu - a dědovo auto se zaparkovalo o auto před nama. Z výletu pak nic nebylo...

Trapas Breda Pitta

27. dubna 2008 v 20:05 | Verxiska |  Trapasy celebrit

V době, kdy jsem se ucházel o mou manželku/bývalou) Jennifer, jsme spolu často chodili do společnosti. Měl jsme ale zrovna takový menší kosmetický problém. - trápili mě lupy ve vlasech, a ne a ne se toho zbavit.. Jednou jsme si zase někam vyšli a Jennifer mi vyprávěla nějaký nový fór. Musela jsem se tak ssmát, že jsme mimoděk potřásal hlavou - a zbrusu nová večerní róba Jennifer od proslulého módního návrháře byla najednou poseta miliony lupů... Tohle moje společenské faux - pas ji tak naštvalo, že mě po celý zbytek večera ignorovala!

Trapas Fergie

27. dubna 2008 v 20:03 | Verxiska |  Trapasy celebrit
Fergie_1
Fergie spí když najednou začne jí budit budík.Vstavne obleče se a sedne do auta.Jede do studia kde každej den The Black Eyed Peas skoušej.Připravovali se na jeden kocert na kterej pudou vystupovat.Will se začne na Fergie divně koukat a říká "Fergie nechceš si náhodou votskočit?" ale Fergie jenom odpoví "Ne wille je to v pohodě,jenom sem trochu nervozní" Otočíse a začne si zpívat.Aple řekne Willovi "Hej ona jenom je utahaná.To bude dobrý,uvidíš"Will jenom kejvne hlavou a postaví se před mikrofon.Přišel manažer a řek že už maj jít do auta.V autě jako kdyby to nevěděla Fergie se zeptala kam jedou.Aple a Will zírali."Jedem na ten koncért pamatuješ?"odpověděl Aple.Fergie se zase divně zeptá "proč tady není Taboo?" Will vykřičí "A dost,ty ses úplně pomátla!"Apl ho skošel uklidnovat.Až ho uklidnil,Apl jí řek že Taboo přijede až na ten koncert.Až vystoupili z auta už před tou budovou Taboo přiběhl k Fergie. "Stou bych se nebavil,říká samí blbosti!" vykřičel Will a začal se smát. Fergie to moc vtipní nepřišlo ale ignorovala to.Taboo se zeptal proč a Will mu to všecko vysvětlil.Sedli si za zákulisí a čekali. Potom uslyšely pani říkat "Tak ted přivítáme The black eyed peas!!!!" Každej začal křičet a Fergie tam vyběhla jako první.Na písničce Pump it Se Fergie Omylem počůrala.začala se tak červenat že dál hrát nemohla.Uklonila se a běžela ven.Will byl tak nervozní a tak naštvanej že pobral mikrofon a řek "Fergie nebylo dobře zachvilku se vrátí,chvilku nás omluvte." Zachvilku bylo ticho a Will řek "Děkuju".Taboo vstal a zašel k Will."Běž za ní.Může nám utíct." Will bez řeče spěchal ven. Nakouknul do auta ale Fergie tam nebyla.Kouknul se všude a nebyla tam.Vsteky oznámil že žádnej koncert nebude.Jeli zpátky domů a stále o tom přemýšleli.Ráno Will tajně pojel k Fergie domů.Slyšel brekot od pokoje a tajně šel dovnitř.Spatřil Fergie ležet na posteli brečet a koukat na noviny s její počůranou fotkou.Will Fergie pohladí a omluví se jí.

Trapas P!nk

27. dubna 2008 v 20:00 | Verxiska |  Trapasy celebrit
Když jsem ještě chodila na školu,měla jsem schůzku se svým milačkem,přesně v 10 hodin jsem přišla na dohodnuté místo a viděla jsem kluka s kapucí.Rozběhla jsem se za ním objala ho a dala mu pusu.V tu chvíly mě odstrčil můj kluk a ptal se mě co to vyvádím a já si uvědomila,že jsem objímala úplně cizího kluka.

Trapas Olsenek

27. dubna 2008 v 19:59 | Verxiska |  Trapasy celebrit
Mary-Kate o svém nejtrapnějším momentu: ´Když jsme jednou vystupovaly naživo v show, zakopla jsem na schodech, a upadla před zraky všech diváků.´
Ashley o svém nejtrapnějším momentu: ´Když mi bylo 8, byly jsme na přadávání dětských cen. Úplně jsem zapomněla svůj text, ne jednou, ale hned dvakrát! Běžela jsem do zákulisí a brečela jsem, protože mi bylo hrozně trapně. Od té doby jsem pořád nervózní před každým živým přenosem.´
Obě zažily pořádný trapas když natáčely svoji první pusu ve filmu Výlet do Paříže. Scénu musely opakovat znovu a znovu, než to k něčemu vypadalo, a to všechno před zraky celého natačecího štábu!

2.trapas Britney Spears

27. dubna 2008 v 19:57 | Verxiska |  Trapasy celebrit
Na jendom promuturné jsem dávala reportírovi interwium po telefonu. Protože během celého dne jsme už poskytla řadu rozhovorů, měla jsem v krku sucho, a tak jsem u toho pila limonádu. Jenomže jak pořád piju nějaké vody s bublinakmi, musela jsme si občas krknout. Nevyhla jsme tomu ani tentokrát: asi v polovině interview jsem už nedokázala zadržet zvuk, který s emi dral odněkud z žaludku - a já si hlasitě říhla - balo to fakt odporné! Dotyčný v telefonu si určitě musel myslet, že nemám žádné vychování - ale s tím fakt nešlo nic dělat!

trapas Gwen Stefani

27. dubna 2008 v 19:57 | Verxiska |  Trapasy celebrit
Okukovala jsem v obchodě nějaké hadříky a poslouchala přitom hudbu z iPodu. Když jsem byla venku někdo mě zničehonic popadl za rameno. Otočila jsem se a za mnou stál rozčilený chlápek. Jak jsem byla zaposlouchaná do muziky, neuvědomila jsem si, že mi v ruce zůstal jeden svetřík. A ochranka si myslela, že ho chci ukrást! Nejhorší bylo, že mě ke všemu poznali! Mohla jsem se studem propadnout!!! :-D:-D ale komu se to nestalo?

trapas Kate Hudson

27. dubna 2008 v 19:55 | Verxiska |  Trapasy celebrit
Chodila jsem v Beverly Hills po nákupech. Štrádovala sem si to zrovna ve svých nových lodičkách na vysokým podpatku po jednom nóbl obchoďáku, když se mi najednou jeden podpatek zlomil. Šmejd, nadávala jsem v duchu. Jenže tím to neskončilo. Ztratila jsem totiž rovnováhu a skácela se na pult. Ten se tím nárazem začal naklánět, a než jsem stihla cokoliv udělat, zřítily se z něj k zemi dvě křišťálové vázy, několik drahých talířů a luxusní rám na obraz! Všechno se roztříštilo na milion malých kousíčků a já se stla terčem posměchu ostatních zákazníků. Navíc si to přihasil detektiv a začal mě vyslýchat!

trapas Christiny Aguilery

27. dubna 2008 v 19:55 | Verxiska |  Trapasy celebrit
Před dvěma lety jsem se zajela podívat na počítačový veletrh v Las Vegas. Zrovna když jsem si se zaujetím prohlížela jeden počítač, přišel ke mně nějaký muž s přátelskou nabídkou, že mi zodpoví všechny dotazy ohledně výpočetní techniky. Myslela jsem si, že se chce tenhle počítačovej maniak akorát tak vytahovat, a tak jsem prohodila: "Díky, chlapče, já už mám domluvenou schůzku s člověkem, který má počítače opravdu v malíčku!" Až později jsem zjistila, kdo mi chce dát přednášku o počítačích. Byl to sám šéf Microsoftu, multimilionář Bill Gates!